Skip to content
Menu

TEAM na łodzi.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Abyś mógł przekonać się, jak bardzo cenimy Twoje zaufanie, przygotowaliśmy coś wyjątkowego, specjalnie dla Ciebie. Łączy nas pasja do samochodów i niezapomnianych wrażeń, dlatego chcielibyśmy urozmaicić Twoje motoryzacyjne doświadczenia, zapraszając na wyjątkowy rejs łódką BMW.

Obejrzyj film, żeby dowiedzieć się, jak wygląda Roadshow BMW Team!

Atrakcje.

Zobacz Wrocław z nieznanej dotychczas perspektywy. Z myślą o Tobie, zorganizujemy 4-godzinne wydarzenie: Team Boat Roadshow. Spotkamy się w salonie BMW TEAM Długołęka, skąd wyruszymy najnowszymi modelami naszych samochodów w kierunku portu jachtowego „Marina Wrocław”. Na miejscu czekać będzie niespodzianka: w pełni elektryczna łódź klasy premium #BMWTEAM, na pokładzie której porozmawiamy nie tylko o autach, ale także – przy dobrym jedzeniu i wyjątkowych trunkach – zwiedzimy stolicę Dolnego Śląska, płynąc nurtem dzikiej, nieznanej przez mieszkańców strony Odry.

TEAM na wodzie

Malownicze drogi Dolnego Śląska.

TEAM na wodzie

Catering i napoje.

TEAM na wodzie

Niepowtarzalna Teamowa atmosfera.

TEAM na wodzie

Wspaniałe widoki.

Agenda wydarzenia.

Łódka jest własnością BMW Team, dlatego agendę rejsu dostosowujemy pod naszych Klientów. Data i godzina naszego wydarzenia będą ustalane indywidualnie z Państwa doradcą. 

Spotykamy się w salonie BMW Team, Wrocławska 56, Długołęka. Przy kawie wybieramy samochody, które chcieliby Państwo przetestować. Nasi doradcy opowiedzą o nich kilka słów (około 30 min). Jedziemy samochodami na test drive, w drodze do Mariny gdzie cumuje łódka (około 1 godziny). Rozpoczynamy rejs po Odrze (około 2 godzin). Wracamy do salonu w Długołęce (około 30 min). 

Całość spotkania nie powinna przekroczyć 4 godzin.

TEAM na wodzie

Miejsce rozpoczęcia rejsu.

Dlaczego nie popłyniemy do centrum? Bo z pewnością dobrze je znasz, a z #BMWTEAM – nie od dziś – przemierzamy pasjonujące, nieodkryte dotychczas szlaki. Podczas 2-godzinnego rejsu chcemy pokazać Ci Wrocław, jakiego nie zobaczysz na co dzień. Wyprawa z nami to doskonała okazja, by podziwiać nie tylko rośliny oraz zwierzęta w ich naturalnym otoczeniu, ale także urbanistyczne połączenie miasta i przyrody.

Marina Wrocław, ul. Osobowicka 70, 51-008 Wrocław

Skontaktuj się z nami.

Jeśli interesuje Cię pokaz najnowszych modeli samochodów marki BMW oraz rejs po Odrze ekskluzywną, elektryczną łodzią – skontaktuj się z nami.

Dealer BMW TEAM Wrocław

Autoryzowany dealer i serwis BMW

ul. Wrocławska 56
55-095 Długołęka / Wrocław

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 08:00 – 18:00
sobota: 08:00 – 15:00