Skip to content
Menu
BMW_Motorrad_logo_White

Wypożycz motocykl
w BMW Team

Marzysz o podróży motocyklem, ale nie chcesz wydawać dziesiątek tysięcy złotych na kupno nowej maszyny? Znamy rozwiązanie! Wystarczy, że przyjdziesz do naszego salonu, zarezerwujesz i wypożyczysz jeden z dwóch GS-ów.

BMW R 1250 GS

BEZGRANICZNE PRAGNIENIE PRZYGODY

Zamontowany w R 1250 GS silnik bokser fascynuje od pierwszego wejrzenia. Daje Ci niesamowite osiągi i większą kulturę pracy w niskich zakresach obrotów. Układ zmiennego sterowania wałka rozrządu z regulacją BMW ShiftCam zapewnia większy moment obrotowy, oferując w ten sposób lepszą kontrolę w każdej sytuacji. Tak poczujesz energię boksera jeszcze bardziej bezpośrednio. Nowa konstrukcja oświetlenia LED nadaje mu olśniewający wygląd i zapewnia optymalną widoczność i maksymalną widzialność. Dodatkowe funkcje, takie jak ogrzewanie fotela, zapewniają dodatkowy komfort, a dzięki siedmiu trybom jazdy możesz mieć pewność panowania nad maszyną w każdej sytuacji podczas jazdy. Z tym GS Twoje pragnienie odkrywania nie zna granic. Żyjesz ideą #SpiritOfGS.

BMW_Motorrad_Team-www-2

Nasza flota

GOTOWE DO DALEKICH PODRÓŻY

BMW_Motorrad_Team_R1250GS_Adventure

BMW R 1250 GS Adventure

Motocykl jest dostępny z centralnym kufrem aluminiowym.

BMW_Motorrad_Team_R1250GS

BMW R 1250 GS “40 YEARS GS”

Motocykl jest dostępny z kuframi bocznymi Vario.

Nieokiełznana ciekawość, odwaga do odkrywania czegoś nowego za każdym razem: oto definicja R 1250 GS. Od czterech dekad jest on ikoną – i nadal inspiruje nowymi funkcjami. 

Od 499 PLN za dobę. 

BMW GS jest pionierem, łączącym wszechstronność i wyjątkowe wrażenia z jazdy od 40 lat. W wyrazistej czarno-żółtej oprawie legendarnego R 100 GS historia GS ożywa. 

Od 449 PLN za dobę. 

Motocykle są dotarte, świeżo po przeglądzie, gotowe do dalekich podróży. Limit to 300 km/doba, a motocyklami można poruszać się na terenie UE. O pełną specyfikacje zapytaj mailowo. Prosimy o wcześniejszą rezerwację. Wymagane prawo jazdy kat. A oraz dowód osobisty. Do okazania przy wypożyczeniu.

PRZYGOTOWANY NA KAŻDĄ OKOLICZNOŚĆ

Szybkie zmiany zakrętów, strumienie żwiru, niekończące się podróże: Posiadając R 1250 GS, to Ty decydujesz, jak wygląda Twoja przygoda. Ich stale optymalizowana technologia i bogate wyposażenie poprowadzi Cię bezpiecznie, dynamicznie i komfortowo na każdej trasie.

Kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się bezpośrednio z wybranym przedstawicielem Działu Sprzedaży Motocykli BMW TEAM. Nasi doradcy dobiorą odpowiedni motocykl, dopasowany do indywidualnych preferencji i poziomu umiejętności. Dodatkowo, doradzą w wyborze optymalnych akcesoriów.

Sprzedaż BMW TEAM Wrocław

WIKTOR PLESIŃSKI

Doradca ds. Sprzedaży
BMW Motorrad

Sprzedaż BMW TEAM Wrocław

MARTYNA KUBAL

Doradca ds. Sprzedaży Akcesoriów
BMW Motorrad

Sprzedaż BMW TEAM Wrocław

MICHAŁ NOWAK

Doradca ds. Sprzedaży
BMW Motorrad